KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766430
nr 1376 6430
Oidentifierad konstnär. Herrporträtt, Monogramsignerad ADG, -92. Olja på duk, 70x62 cm, yttermått inklusive ram: 82x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:43:02
28/1 16:13:54
300 kr
1/2 16:29:18